Obsah,


sk
môj účet

0položiek

Celkom za: 0 Eur

Pokladňa

Reklamácie a záruka


Reklamácia v záručnej lehote

1) Pred uplatnením reklamácie odporúčame kontaktovať našu info linku, aby sme sa pokúsili poruchu  efektívne odstrániť priamo u vás doma aby ste zbytočne nemuseli zostať bez vášho Neato vysávača, na ktorého upratovanie ste si toľko zvykli.

2) Reklamáciu robotického vysávača Neato máte možnosť uplatniť cez vášho predajcu, alebo priamo u nás ako u autorizovaného servisu, dovozcu a distribútora pre SR. Môžete tak urobiť vyplnením servisnej žiadosti TU.

3) Reklamované Neato vysávače, ktoré boli zakúpené cez náš e-shop www.neatorobots.sk u vás ZADARMO vyzdvihneme, vymeníme za nové, alebo opravíme a doručíme späť k vašim rukám.

4) Reklamáciu robotického vysávača Neato zakúpeného v zahraničí alebo u neautorizovaného predajcu je možné uplatniť iba u tohto konkrétneho predajcu. Nákup u neautorizovaného predajcu sa nemusí vyplatiť, čítajte TU.

Zoznam autorizovaných predajcov NEATO nájdete TU.

Záruka

1) Na výrobky Neato Robotics sa vzťahuje záruka 24 mesiacov odo dňa predaja spotrebiteľovi.

2) Minimálna životnosť batérie je 6 mesiacov odo dňa predaja spotrebiteľovi.

3) V prípade uznanej reklamácie chybu zadarmo odstránime, prípadne váš chybný vysávač Neato vymeníme za úplne nový výrobok rovnakej modelovej rady.

4) Záruka sa vzťahuje na poruchy vzniknuté preukázateľne z dôvodu chybného materiálu, chybnej konštrukcie alebo zlého prevedenia.

5) Záruka sa nevzťahuje na poruchy spôsobené prepravou, nedodržaním pokynov v návode na obsluhu, zlou údržbou výrobku, mechanickým poškodením, zásahom do výrobku, alebo na poruchy spôsobené elektrickou inštaláciou či na poruchy spôsobené nesprávnym zapojením výrobku.

6) Záruka sa nevzťahuje na spotrebné súčasti výrobku, ktoré podliehajú opotrebovaniu, ako kefa a jeho časti, filter a iné.

Ostatné dojednania záruky za akosť TU.

Pozáručné opravy a servis

V prípade potreby pozáručného servisu sa na nás obráťte vyplnením servisnej žiadosti TU.

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace