Obsah,


sk
môj účet

0položiek

Celkom za: 0 Eur

Pokladňa


O nás


Je to viac ako tvrdá práca. Je to naša vášeň.

Neato Robotics so sídlom v kalifornskom Silicon Valley  bol založený na myšlienke, že je možné vyrábať roboty, ktoré dokážu zvládnuť domáce práce rovnako inteligentne, ako ľudia. V Neato Lab, neúnavne pracujú naši inžinieri na vývoji robotov, ktoré nemožno nazývať hračkami, ale výkonnými čistiacimi strojmi.

Neato roboty nielen tvrdo pracujú, ale sú tiež múdrejší. Urobia všetku špinavú prácu za vás. Fakticky ani nemusíte byť doma. Naším cieľom je každého oslobodiť od domácich prác a upratovania. Pretože každý z nás má lepšie a príjemnejšie veci na práci...

Všetko to začalo na univerzite 

Joe Augenbraun  s inžinierskym zázemím a s túžbou začať robotickú spoločnosť, sa zapísal do programu magisterského štúdia na Stanford University. Nemal v hlave špecifický produkt,  alebo trh a stále ešte hľadal ten "skvelý nápad", keď sa stretol so spoluzakladateľmi Neata, JB Gomez a Linda Hirschhorn Pouliot.

JB so skúsenosťami s rozvojom podnikania a predajom a s rovnakým záujmom o robotiku,  ako Joe. Linda chcela využiť svoje výrobné a produktové skúsenosti, pre založenie firmy zamerané na výrobky pre ženy. Títo traja sa zúčastnili každoročnej Stanfordskej Entrepreneur's Challenge (podnikateľská výzva)  čo si vyžadovalo, aby vytvoril kompletné obchodný plán nového biznisu. Po mesiacoch výskumu  sa rozhodli zamerať sa na v tej dobe nové odvetvie robotických vysávačov.

To, čo videli, sa im nepáčilo. Väčšina robotov na trhu používala softwerové ​​algoritmy, ktoré s nimi pohybovali takmer náhodne, čím upratovali zbytočne dlho. Všetci traja vedeli, že môžu vyvinúť lepšie riešenie. Robota s inteligentným navigačným systémom využívajúcim lasery a kamery.

Prvý Neato bol predstavený v roku 2010. Dnes je koncept inteligentného systému laserového navádzania srdcom každého Neato robotického vysávača. A na celom svete pracuje stroj, vytvorený Joeom a jeho spolužiakmi v rámci univerzitného projektu  tak usilovne, že si ľudia môžu dopriať trochu viac voľného času.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace